Butik Pastacılıkta Kariyer Alanları Örnekleri..

Html KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml Kodlar

. YENİ WEB SİTEMİZDE YENİ MAKET PASTA RESİMLERİMİZ VE %30 İNDİRİM KAMPANYAMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Html KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml Kodlar

  • Dedeoğlu Hayal Pasta Bayilik /  Franchise

Kişiye özel pasta üretiyor.

               Dedeoğlu Hayal Pasta, 60 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ünlü tatlıcı Dedeoğlu’nun yeni bir markası. Bu yeni marka için yaklaşık 3 yıldır hazırlık yapan şirket, 2 ay önce İstanbul Pangaltı ve Nişantaşı’nda 2 şube birden açtı. Klasik pastane anlayışından farklı bir tarza sahip olduklarını belirten Dedeoğlu Hayal Pasta’nın sahibi Ali Tüfekçi, “Tamamen butik çalışıyoruz. Bize ulaşan müşteri istekleri doğrultusunda butik pastalar yapıyoruz. Ayrıca bebek, çocuk ve nişan-düğün gibi kategorilerde 600 çeşit pasta, cupcake ve cookie arasında seçilen tasarımları kısa sürede hazırlayabiliyoruz” diyor. Üretim, hijyenik şartlarla ısısı dengelenmiş atölyede yapılıyor. Sipariş edilen ürünlerin tasarımı, müşterilerin kişisel zevki ve sevdiği renklere göre bire bir görüşerek yapılıyor. Sipariş alındıktan sonra profesyonel heykeltıraş ve pasta dekor ustaları tarafından büyük bir titizlikle, tek tek el emeğiyle hazırlanıyor.

                 2011’de ilk kez franchise vermeye hazırlanan Dedeoğlu Hayal Pasta, şu sıralar altyapı çalışmalarını hazırlıyor. Franchise yatırım şartları ise belirlenmiş durumda. Buna göre bir Dedeoğlu Hayal Pasta mağazasının metrekare yatırım maliyeti bin ile bin 500 metrekare arasında değişecek. Mağaza büyüklüğününse 40-50 metrekare arasında olması planlanıyor. İlk etapta açılacak şubeler için öncelik İstanbul’a verilmiş. Ancak İstanbul’a yakın illerden gelecek franchise taleplerine de sıcak bakılıyor.

Telefon:   (0212) 288 78 78
E-posta:   info@hayalpasta.com
Web:         www. hayalpasta.com

Alıntı: http://www.girisimciyim.org/dedeoglu-hayal-pasta-bayilik-franchise.html

  • Puratos Gıda

     Şirket profili

          Dünya gıda sektörünün lider firması olarak, ekmek, pasta ve çikolata üretimindeki müşterilerimizin güvenilir ortağı olmayı ve kendi işlerini geliştirmede, yaratıcılığımızla onları desteklemeyi hedefliyoruz. Vizyonumuzu, misyonumuzu ve konumumuzu bu amaç doğrultusunda belirliyoruz. Hedefimiz fırıncılara, pasta ustalarına ve çikolata üreticilerine kendi işlerinde başarılı olmaları için yardımcı olmaktır. Birinin yaratıcı ve güvenilir ortağı olmak ciddi bir iştir. Ancak müşterilerimizle paylaşabildiğimiz değerlerimiz sayesinde, bu sözü yerine getirebiliriz.

   Puratos’ta çalışmak

            Puratos çalışanları yetenekleri ve tutkularıyla ilerler. Şirket olarak, onları başarılarını sonuna kadar destekliyoruz. Bizim için insan, işe ruh veren en önemli etkendir.

    İlerlemek

           Puratos, bireylerin kişisel gelişimine saygı duyar. Bu da şirket içinde etkili kariyer planlamasına sebep olur. İlk günden itibaren, Puratos’taki herkes sıkı bir eğitim programına dahil edilir. İhtiyaç duyulan tüm püf noktalar ve pratik bilgiler gösterilir. Farklı departmandaki iş arkadaşlarınız da Puratos’u anlatarak size yardımcı ve destek olur. 

    Eğitim

      Puratos için, çalışanlarının kişisel eğitimi çok önemlidir. Bu yüzden, eğitime yatırım yapıyoruz.

    Takdir

         Ekip çalışması ve kişisel öncelikler bizim için değerli. Bu sebeple, yönetim ve çalışanlar arasında iletişim sağlamak için çaba sarfediyoruz. İK politikamızın mihenk taşı olan bu yöntem, şirket hedefleriyle kişisel beklentileri dengelemektedir.

        Puratos için yeteneğe yatırım yapmak olmazsa olmazlardan biridir. Müşterilerimizi zorlu rekabet ortamında desteklemek için, seçkin, başarılı ve sonuca yönelik çalışan iş arkadaşları arıyoruz.

      İş olanakları  

           CV’nizi insan kaynaklarına ulaştırmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Uluslararası iş olanakları için, Puratos web sitesini ziyaret edin. (devamı…)

Telefon:   (0216) 593 05 12
E-mail:     puratos@puratos.com.tr
web site : http://www.puratos.com.tr

Alıntı: http://www.puratos.com.tr/products_solutions/patisserie/default.aspx

Reklamlar
Bu yazı Butik Pasta.. içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s