Malzeme için Siteler..

Html KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml Kodlar

. YENİ WEB SİTEMİZDE YENİ MAKET PASTA RESİMLERİMİZ VE %30 İNDİRİM KAMPANYAMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Html KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml Kodlar

     Butik Pastacılık Malzemeleri

         Malzemelere ulaşmak isterseniz, malzeme tedariki için online satışı bulunan bir kaç “site linki” ve “hakkında” başlıklı bilgi yazılarını, devamlarına linklerin yönlendireceği internet sitelerinden ulaşabileceğiniz için bir kaç paragraf şeklinde vermek istedik..

        Pastamalzemeleri.com’da sunulan bazı hizmet ve ürünler, kredi kartı seçeneği dışında peşin olarak da satın alınabilmektedir. Bu husus ilgili hizmet veya ürün sayfasında gösterilmektedir…. (devamı…)

       Hammaddeler.com ile, tedarikçi firmalar ürünleri hakkındaki teknik bilgileri ve numuneleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde müşterilerine ulaştırabilmekte ve teknik satış maliyetlerini düşürmektedir. Tedarikçilerimiz, Hammaddeler.com’u, hali hazırdaki satış aktivitelerine destek olacak şekilde kullanmaktadır….. (devamı…)

          30 yıllık Coşan Ticaret ardından oluşmuş SWEETART-COŞAN PASTACILIK olarak dünyaca ünlü birçok markanın Türkiye satış temsilcilerinden biri olmanın yanı sıra seçkin Türk, pasta malzeme ve ekipmanlarının da satış noktası olarak artık Kadıköy’de hizmet vermekteyiz. Ürün seçiminde kalite standartlarını öncellikli olarak iş hedefi edindiğimiz için ucuz satışı yapılan hijyene aykırı yada sağlığa zarar verecek özellikle Çin üretimi ucuz ürünleri markamız altında barındırmıyoruz…… (devamı…)

          Supermutfak.com internet üzerinden Mutfak Alet ve Gereçleri üzerine online olarak satış yapmak için 2006 yılında kurulmuş, 4 seneyi aşkın faaliyet süresi içerisinde kendi alanında Türkiye’nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Bizim temel prensibimiz müşterilerimize en yeni ve en farklı ürünleri sunmak, en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve tüketici haklarına her zaman saygı göstermektir. (devamı…)

             2003 yılında kurulan firmamız 2.500’den fazla çeşidi aşan geniş ürün yelpazesi ile gerek ithal gerekse yerli çeşitlerini  İstanbul’un merkezi olan Eminönün’de mağazamızda sizlere sunmakta, yükselpastacılık adıyla faaliyet gösteren firmamız 26  yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmet vermekten gurur duymaktadır. Eşsiz lezzetleri yakalamak artık sizin içinde çok zor olmayacak, 26 yıllık sektör tecrübemiz ve de geniş ürün yelpazemizdeki (A) kalite ürünlerimize güvenmeniz yeterli olacaktır. Müşterilerimiz arasında Türkiye çapında bir çok ünlü Otel, Bar, Restoran, Pasta ve Pastacılık kuruluşlarının yegane tedarikçi firması olmaktan ve siz değerli müşterilerimizle hizmet vermekten gurur duymaktayız.  (devamı…)

         B&T GIDA geçen 2 yıllık zaman zarfında, yaklaşık 150 noktaya 1000 kalem ürün yelpazesiyle hizmet vermiştir.Eylül 2009 itibari ile talepler çoğalmış, firmanın güvenirliliği artmış, mevcut kadro ve çalışma alanı yetmemeye başlamıştır.Bunun üzerine büyüyen hedefler doğrultusunda, ekip ve faliyet alanının büyümesi kaçınılmaz olmuştur. (devamı…)

Reklamlar
Bu yazı Pastacılık Malzemeleri.. içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s