Her Makete Özel Tek Kişilik Porsiyonlar Pastalar..

Html KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml Kodlar

. YENİ WEB SİTEMİZDE YENİ MAKET PASTA RESİMLERİMİZ VE %30 İNDİRİM KAMPANYAMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Html KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml KodlarHtml Kodlar

Porsiyon Pastalar Çeşit Çeşit

              Görmekten hoşlandığınız renkler, desenler ve çiçekler, kişiliğiniz, tarzınız, gelinliğin modeli, kumaş motifleri, mekanın dekorasyonundaki tema, renkler ve dokular, hepsi pastanızı tasarlarken kullandığımız ve onu eşsiz kılacak olan küçük ipuçları. Kat kat çarpıcı bir pastadan başka, her masa ya da her misafiriniz için özel porsiyon pastalar sipariş edebilirsiniz. 

              Porsiyon pastalar üzerinde maketin dekorunda yer alan figürlerin birebir aynısı kullanılıyor. Her tarafı komple şeker hamuru ile kaplı kaplama porsiyon, şeker hamurundan sadece kapak yapılarak hazırlanmış kapaklı porsiyon ile püskürtme tekniği ile hazırlanan porsiyon pastalarda porsiyonların yapısına uygun içerikler kullanılmaktadır.

     Kaplama porsiyonlarda sadece bitter çikolata ister sade olarak ister krokanlı ya da meyveli alternatiflerle birlikte kullanılabilirken, kapaklı porsiyonlarda bitter ve meyvelerin eşlik ettiği beyaz çikolatalı alternatifler yer almaktadır. Püskürtme pastalarda ise sadece beyaz çikolatalı alternatifler uygulanabilmektedir.

Reklamlar
Bu yazı Maket Pasta.. içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s